eEgypt-national
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Let 3

Go down

Let 3 Empty Let 3

Post by Janko Fran Mon Apr 23, 2012 10:39 am

Prlja i Let 3: Sretan 13. rođendan Močvari

Koncert je počeo nešto iza 22:30. Dvorana je bila puna, Prlja je čestitao 13. rođendan Močvari više puta. Dečki iz Leta 3 pojavili su se na pozornici u svom prepoznatiljivom stilu odijevanja, uz vunene pulovere i duge kožne kapute, upotpunjene šljokičastim umjetnim materijalima. Imali su i rekvizite, ovaj put vreću s perjem, a za raspuhivanje i udaranje ritma velike ploče s brojevima. Svirali su gotovo cijeli svoj repertoar. Neke pjesme sam prvi put čuo, a bili su i njihovi poznati hitovi kao Profesor Jakov, Omađijaj me, Izgubljeni, Tazi, Tazi, Sokol, Vjeran Pas, Riječke Pičke, Nafta, Artemida.

Publika je također aktivno sudjelovala i ljudi su pjevali skupa s bendom. Aktivniji dio ekipe je i pogao. Letovci su svirali više od dva sata, ali je vrijeme brzo prošlo. Na bis ih je zvala publika, uz već legendarni solo nastup Mrleta potpomognutog glasnim glasanjem publike.

Da sve prođe kako treba pobrinuli su se zaštitari i DJevi, garderoba je bila gotovo puna, a troje ljudi na šanku su imali cijelo vrijeme pune ruke posla. Bili su i fotoreporteri a na afterpartyju nakon koncerta razgovarao sam malo s ljudima koji su posjetili koncert i neki su bili oduševljeni, neki i pomalo razočarani što nije bilo i dinamičnije, ali svi uglavnom zadovoljni.

Ana 1: Mrle i Prlja u carevi!!!
Ana S. 2.: Super je bilo! Stvarno su mi ova tri sata uz Let 3 brzo proletjela.
Ana S. 3.: Odlično je bilo i baš smo se frendica i ja dobro zabavile.
Ivan: Bilo je i boljih koncerata, publika je bila prepasivna, obično bude veća gužva.
Sanela: Bila sam na pedeset njihovih koncerata i čini mi se da Letovci nisu više kao prije. Izgleda da su i oni malo ostarili. Ali bilo je OK.

J. P. (Profesor Jakov)

Janko Fran

Posts : 13
Join date : 2011-02-26

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum